Kontakt



Przedsiębiorstwo Wielobranżowe VITPOL Józef Przygodzki, Z.P.Chr.
Długa Wieś I/14
62-820 Stawiszyn
Centrala:

tel. 62 75 28 550
fax 62 75 21 113
e-mail: vitpol@vitpol.pl
Dział sprzedaży:
fax. 62 75 21 150
e-mail: zbyt@vitpol.pl
Dział sprzedaży
tel. 62 75 21 101
mobile: 600 070 606
e-mail: zbyt@vitpol.pl

Dział handlu zagranicznego:
fax. 62 75 21 106
Iwona Czarnojańczyk
tel. 62 752 11 24
mobile: 600 070 652
email: i.czarnojanczyk@vitpol.pl
UK
Dodaj mnie do Skype
Tomasz Bednarek
tel. +48 608 41 29 68
mobile: 627 521 144
email: t.bednarek@vitpol.pl
ru
Dział
technologiczny:
e-mail: technologia@vitpol.pl

Ryszard Szymański
tel. 62 75 21 191
mobile: 600 070 629
e-mail: r.szymanski@vitpol.pl
Arkadiusz Kliszewski
tel./fax 62 75 21 190
mobile: 600 070 609
e-mail a.kliszewski@vitpol.pl
Dział handlowy
Paweł Martyna
tel/ fax 62 75 21 144
mobile: 531 978 879
e-mail: p.martyna@vitpol.pl
Artur Rodak
tel. 62 75 21 156
mobile: 600 936 150
e-mail: degusta@vitpol.pl
Dział
zaopatrzenia:
Karina Bartolik
tel./fax 62 75 21 125
mobile: 600 070 661
e-mail: k.bartolik@vitpol.pl
Dział kontroli
jakości:

Laboratorium kontroli jakości
mobile: +48 600 070 657
tel. 62 75 21 126
tel/fax. 62 75 21 146
e-mail: laboratorium@vitpol.pl
Suszarnia
Iwona Kaczmarek
tel./fax: 62 75 17 307
mobile: 600 070 637
e-mail: suszarnia@vitpol.pl
Ryszard Kaczmarek
tel./fax: 62 75 17 307
mobile: 600 070 638